f

Michaela Hanusová

Michaela Hanusova web 02

Michaela Hanusová

věk: 30 let
povolání: pracovník v cestovním ruchu
členství: bez politické příslušnosti

V Řepích žiji od roku 1988 a v současnosti jsem na mateřské dovolené. Jako matku dvouletého dítěte mne nejvíce trápí nedostatek míst v mateřských školách, chybějící přechody pro chodce na frekventovaných ulicích (např. na rohu ulic Na Moklině a Hofbauerova, kde v blízkosti je také ZŠ Jana Wericha)  a nedostatečná vybavenost některých dětských hřišť, proto jsem se rozhodla aktivně zapojit do dění v naší městské části. Ráda bych se realizovala též v otázkách kultury a sportovního vyžití v Řepích, abychom my, naše děti i senioři měli možnost trávit volný čas plnohodnotně a bez nutnosti dojíždět do jiných městských částí.

template joomla by JoomSpirit